Gramatyka i słownictwo

Angielski w tłumaczeniach Słownictwo część 3 poziom C1-C2

Angielski w tłumaczeniach Słownictwo część 3 poziom C1-C2
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 49,90 PLN
Producent: Preston Publishing
Status: Dostępny w księgarni
Dostępność: 1
Wysyłka: 14,70 PLN (przedpłata) 18,00 PLN (pobranie)
Opis

Znasz dobrze język angielski, ale czasami brakuje Ci słówek? Obawiasz się rozmów na zaawansowane lub specjalistyczne tematy, bo nie masz pewności, czy sobie poradzisz? A może uczysz się nowych słów i zwrotów, ale nie potrafisz ich wykorzystać w praktyce? Wiemy, że na tym etapie zaawansowania chcesz posługiwać się angielskim jak native speaker. Książka Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 3 (C1-C2) została stworzona właśnie po to, żeby rozwiązać Twoje problemy i wznieść Twój angielski na jeszcze wyższy poziom!
W naszym podręczniku znajdziesz aż 54 tematy z listami słów, które opanujesz poprzez tłumaczenie zdań. Atutem książki jest różnorodna tematyka rozdziałów. Przedstawione zagadnienia dotyczą m.in. matematyki, biologii, geografii, polityki, historii, religii, architektury, sztuki, biznesu czy ekonomii. Dzięki tej różnorodności żaden temat nie będzie Ci już straszny! W środku znajdziesz także setki przydatnych wskazówek: ciekawostki, zagadnienia gramatyczne oraz wiele dodatkowych przykładów użycia wyrazów. Zawarte w książce testy pozwolą Ci sprawdzić wiedzę i utrwalić zapamiętany materiał. Dzięki nim bez trudu opanujesz angielskie słówka i zwroty na poziomie zaawansowanym. Książkę uzupełnia dostępny w internecie kurs audio ze zdaniami nagranymi przez natywnego lektora. Ułatwi Ci on doskonalenie Twojej umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.
Dzięki tej książce:
nauczysz się ponad 2500 przydatnych słów na poziomie zaawansowanym,
razem z angielskim lektorem przećwiczysz wymowę i utrwalisz nowe wyrazy i zwroty,
poznasz wiele praktycznych wyrażeń, kolokacji, idiomów oraz nauczysz się używać ich w kontekście,
przetestujesz swoją wiedzę i wyeliminujesz popełniane błędy,
zmotywujesz się do codziennej nauki.
Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 3 to doskonały wybór dla osób, które chcą nauczyć się słownictwa na poziomie C1-C2, poszukują nowych, skutecznych metod doskonalenia umiejętności językowych lub pragną przypomnieć sobie poznane niegdyś słówka czy ugruntować zdobytą dotychczas wiedzę.

Parametry
Podstawowe
AUTOR:Andy Edwins, Joanna Imiela
WYDAWNICTWO:Preston Publishing
ISBN:9788366384644
ROK WYDANIA:2021
OPRAWA:Miękka
ILOŚĆ STRON:274
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy