Podręczniki

Iz pierwych ust Russkij jazyk dla zaawansowanych

Iz pierwych ust Russkij jazyk dla zaawansowanych
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 39,90 PLN
Producent: Wydawnictwo Kram
Status: Dostępny w księgarni
Wysyłka: 11,99 PLN (przedpłata) 18,00 PLN (pobranie)
Opis

Książka jest trzecią częścią podręcznika z serii , tym razem przeznaczoną dla uczniów szkół średnich bądź wyższych, którzy dobrze znają już podstawy języka rosyjskiego i sami lub pod kierunkiem nauczyciela pragną kontynuować naukę.
Składa się z dziesięciu rozdziałów o następującej tematyce: żywność, religia, pieniądze, historia, podróże, nowoczesne technologie, moda, dzieci, zdrowie
i zwierzęta. W każdym z nich znajdują się teksty poruszające dane zagadnienie oraz związane z nim słownictwo. Ponadto zawsze omawiany jest pewien problem gramatyczny, czemu towarzyszą liczne przykłady i ćwiczenia. Uzupełnieniem części głównej jest kilka odrębnych rozdziałów, w których kolejno: zamieszczono zadania z zakresu rosyjskiej leksyki i gramatyki, zgrupowano przedstawione we wcześniejszych rozdziałach słownictwo, zaprezentowano w formie pisemnej nagrane na płycie CD teksty, podano klucz do ćwiczeń.
Do książki dołączona jest płyta CD
Nowoczesne opracowanie graficzne publikacji: żywa kolorystyka, a także liczne tabele, ilustracje i zdjęcia z pewnością ułatwią naukę wszystkim osobom zainteresowanym poznaniem języka rosyjskiego.

Parametry
Podstawowe
AUTOR:Andriej Machnacz
WYDAWNICTWO:Wydawnictwo Kram
ISBN:9788364016391
ROK WYDANIA:2018
OPRAWA:Miękka
ILOŚĆ STRON:152
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy