Matura

Matura 2023 Repetytorium maturzysty Podręcznik do języka angielskiego Poziom podstawowy i rozszerzony

Nowość
Matura 2023 Repetytorium maturzysty Podręcznik do języka angielskiego Poziom podstawowy i rozszerzony
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 96,40 PLN
Producent: PWN-Szkolne
Status: Dostępny w księgarni
Dostępność: 5
Wysyłka: 14,70 PLN (przedpłata) 18,00 PLN (pobranie)
Opis

Repetytorium maturzysty. Podręcznik do języka angielskiego. Poziom podstawowy i rozszerzony przygotowuje do skutecznego posługiwania się językiem angielskim w życiu codziennym, a także oswaja maturzystów z sytuacją egzaminacyjną i wszystkimi typami zadań, które pojawią się na nowej maturze w formule od 2023, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Publikacja:
jest efektem współpracy dwóch cenionych wydawnictw: Wydawnictwa Szkolnego PWN oraz Cambridge University Press
korzysta z danych z bazy Cambridge English Corpus i wskazuje na błędy, które najczęściej popełniają polscy uczniowie zdający egzaminy Cambridge English oraz zawiera porady, jak tych błędów unikać
umożliwia elastyczną realizację procesu dydaktycznego w zależności od poziomu grupy i jej liczebności, liczby godzin w tygodniu przeznaczonych na naukę języka angielskiego czy zagadnień, którym należy poświęcić więcej uwagi
zawiera bogatą obudowę, w tym materiały dostępne online.

Repetytorium maturzysty składa się z 14 rozdziałów tematycznych będących odzwierciedleniem tematów wyszczególnionych w podstawie programowej, zawierających po 6 sekcji, tj.
słownictwo
czytanie
słuchanie
znajomość środków językowych
wypowiedź pisemna
wypowiedź ustna.

Każdy rozdział zakończony jest słowniczkiem zawierającym słownictwo, zwroty i wyrażenia związanie z omawianym w rozdziale tematem. Dodatkowo podręcznik zawiera sekcję z materiałem stymulującym do wypowiedzi ustnych oraz część gramatyczną, prezentującą najważniejsze zagadnienia gramatyczne wraz z ćwiczeniami.

Parametry
Podstawowe
WYDAWNICTWO:PWN Szkolne
ISBN:9788301223878
ROK WYDANIA:2022
OPRAWA:Miękka
ILOŚĆ STRON:336
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy