O nas

Witamy Państwa w sklepie internetowym Księgarni E. Stompel. Nasza firma mieści się w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 11 i pod obecną nazwą istnieje już blisko 30 lat. Wcześniej działaliśmy przez wiele lat jako jeden z oddziałów Domu Książki. Jesteśmy jedną z największych, niezależnych księgarni w Łodzi. Nasza oferta w księgarni stacjonarnej obejmuje przeszło 10 tysięcy książek i płyt. Dla wygody naszych klientów postanowiliśmy zaistnieć także w internecie.
Naszą ofertę podzieliliśmy na trzy duże stoiska: dział ogólny, dział muzyczny i dział języków obcych.

DZIAŁ OGÓLNY oferuje bogatą ofertę książek z wielu różnych dziedzin. Najbardziej rozbudowane działy to : historia, filozofia, socjologia...w sumie długo można by wyliczać:)Po prostu zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu.
DZIAŁ JĘZYKÓW OBCYCH to wielki wybór wszelkiego rodzaju materiałów do nauki języków obcych: od podręczników aż po literaturę w różnych językach. Jesteśmy dystrybutorem wydawnictw Pearson, Macmillan oraz Express Publishing, ale w swojej ofercie posiadamy materiały wielu innych Wydawców - polskich i zagranicznych.
DZIAŁ MUZYCZNY- ta część naszej księgarni to gratka dla wszystkich wielbicieli muzyki, szczególnie muzyki klasycznej. Znajdujący się na piętrze dział oferuje nie tylko olbrzymią ilość płyt( na miejscu mamy przeszło 2 tysiące tytułów) ale także szeroki wybór nut. Oczywiście istnieje możliwość zamawiania płyt, nut oraz książek, których nie posiadamy aktualnie w ofercie a znajdują się w magazynach wydawców. Działem opiekuje się Pan Marek Kwiatkowski, znany zapewne części z łodzian z nieistniejącej już Księgarni Muzycznej. Jego osoba gwarantuje fachową pomoc przy wyborze interesujących Państwa materiałów.